Кременчуцька гімназія №18
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 184
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Завдання на 2018-2019 навчальний рік

1.      Спрямувати діяльність усіх форм методичної роботи на реалізацію міської методичної проблеми «Науково-методичний супровід упровадження компетентністного підходу в навчально-виховний пооцес в умовах інноваційного розвитку регіональної освіти» та проблеми, над якою працює школа «Розвиток творчого потенціалу вчителів та формування ключових компетентностей учнів шляхом упровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес».

2.      Здійснювати організаційно-методичний супровід упровадження Державного стандарту початкової  освіти та Концепції «Нова українська школа» в 1-х класах.

3.      Забезпечити методичний супровід викладання профільних навчальних предметів у 11 класі, підготовку до ЗНО.

4.      Активізувати  роботу по національно-патріотичному вихованню дітей та молоді, добирати й поєднувати різноманітні активні методи і форми патріотичного виховання, формувати переконливе почуття патріотизму, громадянської свідомості учнів.   Продовжити роботу шкільного загону «Козаченьки».

5.       Забезпечити формування й розвиток системи організаційного та методичного супроводу навчально-виховного процесу, педагогічних працівників через  ефективну роботу сайту КМНМЦ,  шкільного сайту, персональних сайтів та блогів методистів з метою надання оперативної адресної допомоги педагогічним працівникам.

6.        Продовжити роботу з обдарованими учнями, активно залучати їх до участі у міжнародних, всеукраїнських конкурсах, олімпіадах (у тому числі інтернет-олімпіадах), турнірах, фестивалях, змаганнях.

7.       Поповнювати методичний арсенал працівників психологічної служби   для роботи з підвищення психологічної культури педагогічних працівників, формування безпечної поведінки учнів у соціальних мережах, профілактики насильства в учнівському середовищі, по формуванню критичного мислення учасників навчально-виховного процесу засобами медіаосвіти.  

8.   Запровадити і використовувати в роботі по формуванню у підлітків здоровогоспособу життя програму «Дорослішай на здоров’я» для учнів 9-11 класів. Широко впроваджувати медіацію у навчально-виховний процес.

9.  Створювати умови для інклюзивного навчання та підтримки дітей з особливими освітніми потребами.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Кременчуцька гімназія №18
Кременчуцької міської ради
Кременчуцького району
Полтавської області © 2023
Створити безкоштовний сайт на uCoz