Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін!!!
Біологія
Полівара Анна, 9-Б клас ІІІ місце
Вчитель: Повтораченко Д.В.
 
Історія
Калістова Олена, 8-А клас І місце
Вчитель: Ткаченко Т.Г.
 
Географія
Калістова Олена, 8-А клас ІІ місце
Риженко Володимир, 9-Б клас ІІІ місце
Вчитель: Повтораченко Н.О
 
Математика
Кравчук Олександр, 6 клас ІІІ місце
Вчитель: Павленко Л.В.
 
 
 
Вітаємо!!!
Зінченко Софію, ученицю 3 класу
за зайняте ІІІ місце конкурсі знавців української мови
ім.П.Яцика
Вчитель: Ковальова Світлана Борисіна
 
 
 
 
     У результаті участі  у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін учні школи вибороли 15 призових місць.
Загрузка файлов
 
 
Дипломами І та ІІ ступеня нагороджені учні: 
Іванова Юлія, учениця 8-А класу, Гордійчук Олена, учениця 9-А класу, 
з трудового навчання (учитель Онищенко І.М.)
Сервис публикации изображений
 
Дипломом  ІІ ступеня нагороджена Калістова Олена, учениця 7-А класу, 
 з фізики (учитель Запорожченко О.В.)
размещение фотографий
 
Дипломом  ІІ ступеня нагороджений Акопян Олександр, учень 6 класу, 
 з математики (учитель Павленко Л.В.)
хостинг файлов
 
Дипломами ІІ та ІІІ ступеня нагороджені учні: 
Іванова Юлія, учениця 8-А класу, Дрига Сергій, учень 9-А класу, 
Повтораченко Максим, учень 11 класу, з географії (учитель Повтораченко Н.О.)
 
Дипломами ІІІ ступеня нагороджені учні: 
Волошина Ірина, учениця 10 класу, з екології, 
Рибченко Данило, учень 9-А класу, Повтораченко Максим, 
учень 11 класу, з біології (учитель Повтораченко Д.В.)
Бесплатный хостинг для размещения графических файлов
 
Дипломами ІІ та ІІІ ступеня нагороджені учні: 
Марченко Андрій, учень 10 класу, з правознавства,
Гагич Марина, учениця 11 класу, з історії, 
Дрига Сергій, учень 9-А класу, з правознавства
 (учитель Ткаченко Т.Г.)
загрузка изображений
 
Дипломом  ІІІ ступеня нагороджений Піддубний Владислав,
учень 9-А класу, з англійської мови (учитель Ахмадова Т.М.)
Imageup.ru - хостинг для изображений